دوره‌ توربو

همایش چند روزه یا چند ساعته توربو در روزهای نزدیک به کنکور با هدف تمرکز بر روی نکات اساسی دروس و تست زنی و مرور کلی این امکان رو فراهم میکنه که در مدت زمان کم مهمترین مطالب برای دانش‌آموز یادآوری بشه و به سرعت تست‌زنی اون کمک کنه. چند روز مونده به کنکور و زمانی که فرصت کمی برای مرور درس‌ها باقی مونده جمع بندی کلی و مختصر و مفید در دو یا سه روز یا حتی چند ساعت برای هر درس کمک بزرگی به یادآوری و موندن مطالب در ذهن و آماده شدن برای تست‌زنی میکنه. در این همایش بسیاری از سوالات و تست‌ها توسط اساتید حل شده و روی آنها کار شده که مشابه اون رو در کنکور داشتیم. پس این همایش‌ها نه تنها به آمادگی کمک زیادی می‌کنه بلکه دانش‌آموز با بسیاری از سوالات کنکور مواجه می‌شه. همایش توربو تام‌لند هم مثل باقی دوره‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شه. تام‌لند در روزهای نزدیک به کنکور دوره توربو با بهترین اساتید رو برگزار می‌کنه تا با شرکت در اونا همه مطالب رو به صورت کلی مرور کنید.

 • صداش می‌کنیم

  دوره توربو

 • چقدر طول می‌کشه

  دو یا سه روز یا حتی چند ساعت

 • چیکار می‌کنیم

  جمع بندی کلی و مختصر و مفید در دو یا سه روز یا حتی چند ساعت

 • مناسب برای

  دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان متقاضی شرکت در کنکور ۱۴۰۳

 • نکته

  نه تنها به آمادگی کمک زیادی می‌کنه بلکه دانش‌آموز با بسیاری از سوالات کنکور مواجه می‌شه

 • نکته

  کلاس‌ها به‌صورت آنلاین برگزار می‌شه و امکان مشاهده آفلاین هم داره

جزوه و کتاب
تیک
جزوه و کتاب
تمرین
تیک
تمرین
امتحان
تیک
امتحان
رفع اشکال
تیک
رفع اشکال
مشاور
تیک
مشاور
دسترسی آفلاین
تیک
دسترسی آفلاین

گروه اساتید توربو

بهترین اساتید ایران در مدرسه آنلاین تام‌لند گرد هم آمدند تا شما بتوانید از هر کجای ایران و با هر سطح آموزشی، از شیوه نوین یادگیری استفاده کنید و بهترین نتیجه را برای کنکور خود رقم بزنید.

فیلتر رشته های اساتید
داده ای یافت نشد

بسته‌ها و دروس توربو

دوره‌ها بسته‌های مدرسه تام‌لند قابل تهیه است و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود بسته کل دروس و یا تک درس را خریداری کنید.

دروس عمومی
داده ای یافت نشد

نمونه کلاس‌های توربو

در این بخش شما می‌توانید بخش‌هایی از کلاس اساتید مورد نظرتان را ببینید و تا حدودی با فضای کلاس و شیوه آموزش تام‌لند آشنا شوید.

دروس عمومی
فعلا نمونه کلاس برای این دوره نداریم!
.