ری‌استارت

دوره‌ ری استارت

تام‌لند برای کسایی که از دوره سالانه جا موندن و در کلاس‌های تابستون شرکت نکردن دوره ری‌استارت رو داره که از اوایل مهر ماه شروع میشه و تا آخر سال ادامه داره تا بتونن به صورت فشرده‌تر در کلاس‌ها شرکت کنن. هدف از این دوره ایجاد انگیزه برای شروعی دوباره در کلاس‌هایی است که به موفقیت دانش‌آموز و فارغ‌التحصیلان در کنکور منجر میشه. همانند دوره سالانه کلاس‌ها به صورت آنلاین برگزار میشه، امکان پرسش و پاسخ در طول کلاس، چت با استاد و امکان دیدن ویدئو کلاس‌ها به صورت آفلاین برقراره و همه مطالب و جزوات هم به صورت کامل در اختیار دانش‌آموز قرار می‌گیره. با شرکت در دوره ری‌استارت از بقیه عقب نمی‌مونین و هم‌پای بقیه دانش‌آموزها برای کنکور آماده میشین. در کلاس‌های تام‌لند هر مشکل و سوالی داشته باشین چه هنگام کلاس و چه بعد از اون می‌تونید با استاد مطرح کنید. برترین اساتید کشور در دوره ری‌استارت تام‌لند به شما کمک میکنن با وجود از دست دادن کلاس‌های تابستون بتونید به خوبی دانش‌آموزهای سالانه برای کنکور خودتون رو آماده کنید.

 • صداش می‌کنیم

  دوره ری‌استارت

 • چقدر طول می‌کشه

  اوایل مهر تا اواخر اسفند

 • چیکار می‌کنیم

  آمادگی کنکور به صورت فشرده و جبران زمان از دست رفته

 • مناسب برای

  دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان متقاضی شرکت در کنکور ۱۴۰۴

 • نکته

  در دوره ری‌استارت از بقیه عقب نمی‌مونین و هم‌پای بقیه دانش‌آموزها برای کنکور آماده می‌شین

 • نکته

  کلاس‌ها به‌صورت آنلاین برگزار می‌شه و امکان مشاهده آفلاین هم داره

جزوه و کتاب
تیک
جزوه و کتاب
تمرین
تیک
تمرین
امتحان
تیک
امتحان
رفع اشکال
تیک
رفع اشکال
مشاور
تیک
مشاور
دسترسی آفلاین
تیک
دسترسی آفلاین

گروه اساتید ری استارت

بهترین اساتید ایران در مدرسه آنلاین تام‌لند گرد هم آمدند تا شما بتوانید از هر کجای ایران و با هر سطح آموزشی، از شیوه نوین یادگیری استفاده کنید و بهترین نتیجه را برای کنکور خود رقم بزنید.

فیلتر رشته های اساتید
داده ای یافت نشد

بسته‌ها و دروس ری استارت

دوره‌ها بسته‌های مدرسه تام‌لند قابل تهیه است و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود بسته کل دروس و یا تک درس را خریداری کنید.

دروس عمومی
داده ای یافت نشد

نمونه کلاس‌های ری استارت

در این بخش شما می‌توانید بخش‌هایی از کلاس اساتید مورد نظرتان را ببینید و تا حدودی با فضای کلاس و شیوه آموزش تام‌لند آشنا شوید.

دروس عمومی
.