دوره‌ نردبان

دوره نردبان، مجموعه کلاس‌های شب امتحانه که برای پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم طراحی شده. در دوره نردبان، شما دقیقا یک شب قبل از امتحانتون، به کمک اساتید مطالب درسی رو دوره و مرور می‌کنین و برای امتحان آماده می‌شین. در این دوره‌ها، ما کنار هم به جمع بندی مطالب مهم می‌پردازیم و به همین دلیل بازدهی شما بسیار بیشتره و اگر سوالی هم داشته باشین، در طول کلاس رفع می‌شه.

 • صداش می‌کنیم

  دوره نردبان

 • چقدر طول می‌کشه

  شروع از اواخر اردیبهشت ماه تا اوایل خرداد ماه

 • چیکار می‌کنیم

  در دوره نردبان، شما دقیقا یک شب قبل از امتحانتون، به کمک اساتید مطالب درسی رو دوره و مرور می‌کنین و برای امتحان آماده می‌شین.

 • مناسب برای

  متقاضیان شرکت در امتحانات نهایی خرداد ماه

 • نکته

  کلاس‌ها به‌صورت آنلاین برگزار می‌شه و امکان مشاهده آفلاین هم داره

 • نکته

  در این دوره ها، ما کنار هم به جمع بندی مطالب مهم می‌پردازیم و به همین دلیل بازدهی شما بسیار بیشتره و اگر سوالی هم داشته باشین، در طول کلاس رفع می‌شه.

جزوه و کتاب
تیک
جزوه و کتاب
تمرین
تیک
تمرین
امتحان
تیک
امتحان
رفع اشکال
تیک
رفع اشکال
مشاور
تیک
مشاور
دسترسی آفلاین
تیک
دسترسی آفلاین

گروه اساتید نردبان

بهترین اساتید ایران در مدرسه آنلاین تام‌لند گرد هم آمدند تا شما بتوانید از هر کجای ایران و با هر سطح آموزشی، از شیوه نوین یادگیری استفاده کنید و بهترین نتیجه را برای کنکور خود رقم بزنید.

فیلتر رشته های اساتید
داده ای یافت نشد

بسته‌ها و دروس نردبان

دوره‌ها بسته‌های مدرسه تام‌لند قابل تهیه است و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود بسته کل دروس و یا تک درس را خریداری کنید.

دروس عمومی
داده ای یافت نشد

نمونه کلاس‌های نردبان

در این بخش شما می‌توانید بخش‌هایی از کلاس اساتید مورد نظرتان را ببینید و تا حدودی با فضای کلاس و شیوه آموزش تام‌لند آشنا شوید.

دروس عمومی
فعلا نمونه کلاس برای این دوره نداریم!
.