دوره‌ نکته و تست + آموزش

این دوره مخصوص دانش‌آموزان یا فارغ‌التحصیلانی که متقاضی شرکت در کنکور‌های 1404 هستند، می‌باشد. این بسته ترکیب دو دوره کاموا و نیترو بوده که در آن، ابتدا در دوره کاموا تمرکز اساتید بر روی مرور (تدریس فشرده) مطالب بوده و پس از آن در دوره نیترو به جمع‌بندی جامع و اصولی دروس اختصاصی به‌صورت نکته و تست برای هر سه پایه (دهم تا دوازدهم) می‌پردازند. نکات مهم در قالب تشریحی و تست به دانش‌آموزان ارائه و حل تست‌ها باعث آشنایی دانش‌آموزان با خط فکری طراحان می‌شود. این دوره منجر به طبقه‌بندی و مرور مطالب و در نتیجه افزایش سرعت تست زنی می‌شود و به شما الگوی ذهنی برای جمع‌بندی می‌دهد. جزوات شامل سوالات مهم آزمون‌ها، کتب درسی و… هستند، آزمون و تکلیف به صلاحدید اساتید در پنل قرار می‌گیرد.

جزوه و کتاب
تیک
جزوه و کتاب
تمرین
تیک
تمرین
امتحان
تیک
امتحان
رفع اشکال
تیک
رفع اشکال
مشاور
تیک
مشاور
دسترسی آفلاین
تیک
دسترسی آفلاین

گروه اساتید نکته و تست + آموزش

بهترین اساتید ایران در مدرسه آنلاین تام‌لند گرد هم آمدند تا شما بتوانید از هر کجای ایران و با هر سطح آموزشی، از شیوه نوین یادگیری استفاده کنید و بهترین نتیجه را برای کنکور خود رقم بزنید.

فیلتر رشته های اساتید
داده ای یافت نشد

بسته‌ها و دروس نکته و تست + آموزش

دوره‌ها بسته‌های مدرسه تام‌لند قابل تهیه است و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود بسته کل دروس و یا تک درس را خریداری کنید.

دروس عمومی
داده ای یافت نشد

نمونه کلاس‌های نکته و تست + آموزش

در این بخش شما می‌توانید بخش‌هایی از کلاس اساتید مورد نظرتان را ببینید و تا حدودی با فضای کلاس و شیوه آموزش تام‌لند آشنا شوید.

دروس عمومی
فعلا نمونه کلاس برای این دوره نداریم!
.